SCHRONISKO SMAKÓW / BUKOWINA TATRZAŃSKA

Podziel się opinią

W tym miejscu możesz się podzielić swoją opinią na temat dowolnego lokalu. Pamiętaj jednak, że Twoja opinia powinna być rzeczowa i konstruktywna. Nie używaj wulgaryzmów. Każda opinia będzie podlegać moderacji! Zdjęcia są mile widziame.
dodaj opinie

Betka 4 stycznia 2016 21:50
Lokal przyzwoity.Obsluga nie douczona powolna i zapomniajaca co klient zamawiał.Czas oczekiwania na dania przeszlo godzine, i to tylko dlatego, że przypomniałam o nas.Dania podane nie jednocześnie, mąż zjadł bulion, tatar a ja nadal czekałam.Dania mało wyszukane powidziałabym przyzwoite ale nie ma zachwytu.Jeżeli tam wróce to tylko po to żeby sprawdzić czy się coś zmieniło.Jak p. Gesler po kilku tygodniach Kuchennych Riewolcji.Bo na fb opinie te krytyczne są usuwane.


Anonimowy 7 stycznia 2016 10:45
Podczas powrotu z nart mieliśmy okazję odwiedzić restauracje. Rozumiem, że działa krótko, ale niestety uchybień zbyt dużo. Po pierwsze nikt nie powiadomił nas gdzie jest menu i po kilkunastu minutach okazało się że leży na stole jako odwrócona serwetka. Obsługi dużo, ale i tak trzeba upominac się o złożenie zamówienia. Obsługa niezbyt przyjemna a po złożeniu zamówienia dostaliśmy zamiast zaoferowanej przez kelnera marchewki - przesolone surówki z kapusty- marchewka podobno się skończyła. Po otrzymaniu części zamówienia (surówek i ziemniaków) okazało się, że na resztę dań musimy poczekać ok 10 min i poproszono nas o zwrot ziemniaków gdyż dostaniemy nowe wraz z resztą posiłku. Co ciekawe po chwili dostaliśmy te same ziemniaki wcześniej przez nas próbowane lecz nie każda porcja trafiła do swojego właściciela. Dodatkowo jedna osoba otrzymała swój posiłek podczas, gdy reszta kończyła danie, a kolega nie dostał zamawianego grzańca bez żadnych wyjaśnień. Podsumowując 250 zł za tak naprawdę 4 schabowe to mało zachęcające. Być może ta sytuacja była spowodowana stresem pracowników związanym z obecnością Pani Gessler w restauracji. Podobny post został usunięty z oficjalnej strony restauracji - trochę słabo tak można budować reputację zwykłej speluny a nie porządnej restauracji...

Karol 9 stycznia 2016 11:26
Ogólna ocena restauracji: 1/5
Obsługa: 1/5
Menu: 1/5
Jakość potraw: 2/5
Klimat i wystrój: 3/5
Przystępność cen: 1/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: spotkanie z przyjaciółmi
Czy polecasz ten lokal: Zdecydowanie nie
Jednym zdaniem...: Szkoda zachodu: drogo, średnio smacznie, obsługa beznadziejna
Twoja opinia: Rozumiem, że działa krótko, ale niestety uchybień zbyt dużo. Po pierwsze nikt nie powiadomił nas gdzie jest menu i po kilkunastu minutach okazało się że leży na stole jako odwrócona serwetka. Obsługi dużo, ale i tak trzeba upominac się o złożenie zamówienia. Obsługa niezbyt przyjemna a po złożeniu zamówienia dostaliśmy zamiast zaoferowanej przez kelnera marchewki - przesolone surówki z kapusty- marchewka podobno się skończyła. Po otrzymaniu części zamówienia (surówek i ziemniaków) okazało się, że na resztę dań musimy poczekać ok 10 min i poproszono nas o zwrot ziemniaków gdyż dostaniemy nowe wraz z resztą posiłku. Co ciekawe po chwili dostaliśmy te same ziemniaki wcześniej przez nas próbowane lecz nie każda porcja trafiła do swojego właściciela. Dodatkowo jedna osoba otrzymała swój posiłek podczas, gdy reszta kończyła danie, a kolega nie dostał zamawianego grzańca bez żadnych wyjaśnień. Podsumowując 250 zł za tak naprawdę 4 schabowe to mało zachęcające. Być może ta sytuacja była spowodowana stresem pracowników związanym z obecnością Pani Gessler w restauracji. Podobny post został usunięty z oficjalnej strony restauracji - trochę słabo tak można budować reputację zwykłej speluny a nie porządnej restauracji...

Peter 9 stycznia 2016 23:03
Ogólna ocena restauracji: 2/5
Obsługa: 3/5
Menu: 3/5
Jakość potraw: 2/5
Klimat i wystrój: 3/5
Przystępność cen: 2/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: inne
Czy polecasz ten lokal: Raczej nie
Jednym zdaniem...: Slabo
Słaba restauracja. Znane nazwisko w tym przypadku nie idzie w parze z jakością jedzenia. Bardzo nierówne potrawy, ok tatar, ok kwaśnica, ok pstrąg ale bez rewelacji, reszta słaba. Ziemniaki zimne, mimo reklamacji przyniesiono ponownie zimne. U wejścia nieprzyjemny dym smażonego tłuszczu i czekanie ze względu na "pełny lokal". Okazało sie ze piętra prawie puste A drugie zupełnie puste. Generalnie duże rozczarowanie. Na Podhalu jest sporo dużo lepszych restauracji. Nie polecam.


Anonimowy 10 stycznia 2016 19:08
Witam wszystkich. Byliśmy na urlopie w Zakopanem i odwiedziliśmy restauracje SCHRONISKO SMAKÓW MAGDA GESSLER BUKOWINA TATRZAŃSKA. Jesteśmy mile zaskoczeni wystrojem jak i również jedzeniem :) obsługa miła i życzliwa . Bardzo nas dziwią komentarze wyżej napisane ponieważ są nie zgodne z rzeczywistością jaka jest...
Wydaje nam się że opinie wyżej napisane są opiniami fałszywymi zazdrosnych Górali którzy mają złości że tak słynna osoba otwarła na poziomie restauracje w Bukowinie Tatrzańskiej. Restauracja u Leśnego również godna polecenia :) :) :) Pozdrawiamy Katarzyna i Mariusz :)

Anonimowy 13 stycznia 2016 16:54
Witam, byliśmy z rodziną w Schronisku smaków.na dania czekaliśmy prawie godzinę.Obsługa miła, ale rzeczywiście lekko się zagubiona.
Menu bez rewelacji,niedostępne wszystkie dania.
Dla dzieci nie ma co zamówić.Myślę,że podobne dania można zjeść w innych tańszych restauracjach.
Byłam, zobaczyłam i może kiedyś wstąpię.... jeśli zmieni się menu, ale tylko z ciekawości.


Unknown 19 stycznia 2016 21:46
Witam właśnie jestem z partnerem po "kolacji" w restauracji p. Gessler...
Wniosek totalna porażka
Wchodząc do lokalu wystrój niesamowity - to trzeba przyznać. Oświetlenie i wystrój lokalu piękny.
Obsługa ... Powiem tak na dzień dobry właściciel nas przywitał i zaprowadził do stolika po czym zaproponował nam miejsce blisko kominka. To było miłe bo to znak ze zależy mu na gościach i tu zaczął sie koszmar. Zamowienie złożone i wniosek- zamiast herbaty z suszem dostaliśmy zielona to nic na początek bo byliśmy pozytywnie nastawieni .... W trakcie czekania na danie główne mieliśmy okazje posłuchać opowiadań grupki kelnerów którzy w zupełności zepsuli nam klimat ... Danie główne nie powiem dobre pstrąg i pieczony ziemniak dobry, mięso z kością tez niczego sobie ale przyszedł czas na deser i inne trunki .... Grzane wino - nie polecam było totalnie rozwodnione!!!!! Bez smaku , ratując wieczór zamówiłam gorąca czekoladę i tu tylko sie dobiłam gdzyz dostałam napój konsystencji budyniu :( .... Sernik twardy bez smaku a makowiec suchy ciasto twarde i mak bez wyrazistości ....
Niestety wyszliśmy z rachunkiem 157 zł głodni i zniesmaczeni ( nie licząc ze czekaliśmy troche czasu na panią z terminalem- co sie potem okazało .... Zupełnie o nas zapomniała)
Wiec ogólnie rzecz mówiąc nikomu nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem bo za takie pieniądze każdy człowiek powinien wyjsć najedzony, zadowolony i z chęcią w niedługim czasie na powrót do danego lokalu .... Tu niestety tak nie jest :( ������

Leszek 23 stycznia 2016 23:54
Ogólna ocena restauracji: 5/5
Obsługa: 5/5
Menu: 4/5
Jakość potraw: 5/5
Klimat i wystrój: 5/5
Przystępność cen: 4/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: spotkanie z przyjaciółmi
Czy polecasz ten lokal: Raczej tak
Jednym zdaniem...: inna niż wszystkie karczmy - elegancka
Do "Schroniska Smaków" trafiliśmy przypadkiem będąc w czasie ferii w Bukowinie. Wybraliśmy się tam wieczorem nie mając rezerwacji w 6 osób co spowodowało , że musieliśmy poczekać z 10min. Zaprowadzono nas do do bardzo dużego i wygodnego stolika co przykuło od razu naszą uwagę, ze nie starano się za wszelka cenę zmieścić jak największej ilości stolików. Wystrój nas zachwycił.
Zamówiliśmy desery: sernik, makowiec i piernik. Wszystko było bardzo dobre a żałując, ze nie posłuchałem kelnera, który zachwalał piernik zamówiliśmy go ponownie, gdyż był wspaniały !!! Porcje ciasta bardzo duże i przez osoby dbające o linie nie do zjedzenia :) Nie czekaliśmy zbyt długo. co do cen: ciasta kosztowały od 5 do 17 zł i naprawdę na tak duże porcje to nie było drogo. Najsłabszym punktem z tego co zamówiliśmy było grzane wino - zupełnie bez smaku (ale to nasza ocena 2 osób - może wolimy bardziej esencjonalne) . Pozostałe napitki nalewki i wódki były ok. Kolega zamówił także śledzia w jego ocenie na 4+. Obsługa dosyć sprawna - nasz kelner złapał kontakt z nami słysząc, że jesteśmy z Poznania w którym spędził kilka lat. Rachunek 300zł na 6 osób czy to drogo ? według nas ok ! (6 kawałków ciasta, 2 desery, 3 grzańce, 4 wódki, 3 kawy, śledź, ziemniak, 4 napoje... Czego nam brakowało : to muzyki góralskiej bądź lekko folkowej z regionu Podhala, ale może taki był zamysł właścicieli. Polecam.
Leszek


Anonimowy 29 stycznia 2016 19:17
Taką o to wiadomość zamieściłem na stronie Pani Magdy Gesler, ciekawe czy też usuną?
"Witam Panią,
chciałbym się podzielić wrażeniami z wizyty u Pani w restauracji Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej. Zostaliśmy bardzo miło przywitani i odprowadzeni do stolika, po chwili pojawiła się kelnerka i przyjęła zamówienie. Zostaliśmy dość szybko obsłużeni zważywszy na to że są ferie i sezon. Obsługa jest bardzo miła, choć troszkę "zagubiona" na sali. Kelnerki i kelner uwijają się jak mogą żeby klienci byli zadowoleni. Zazwyczaj jesteśmy obsługiwani przez jedną osobę, tym razem talerze donosiły i zbierały aż trzy osoby. Utrudnia to troszkę pozostawienie napiwku osobie obsługującej, bo w końcu straciliśmy rachubę kto nas obsługuje.
Jedzenie jest bardzo dobre, ładnie podane, ogólne wrażenie super, ale.... Niestety jest jedno "ale". Po zjedzeniu kwaśnicy miałem rewolucje żołądkowe. Dzisiaj napisałem ten fakt na FB na stronie restauracji oraz w wiadomości. Mój wpis został szybko usunięty a w odpowiedzi dostałem co następuje: "dzień dobry, wydanych było kilkadziesiąt porcji i nikt inny się nie uskarżał". Ja odpisałem: "Ja też miałem się "nie uskarżać", ale tak właśnie robi większość osób. Państwa odpowiedź interpretuje w następujący sposób, nikomu nic nie było (a przynajmniej nikt sie "nie uskarżał), to Ty sobie nic nie wymyślaj. Wspaniały marketing i podejście do klienta. Pozdrawiam" Po mojej odpowiedzi mój dostęp do komentarzy i wiadomości został zablokowany.
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za prowadzenie profilu restauracji i jakie ma do tego wytyczne, ale to mi się bardzo nie podoba.
pozdrawiam

Aga 4 lutego 2016 21:19
Ogólna ocena restauracji: 1/5
Obsługa: 2/5
Menu: 1/5
Jakość potraw: 1/5
Klimat i wystrój: 5/5
Przystępność cen: 3/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: spotkanie z przyjaciółmi
Czy polecasz ten lokal: Zdecydowanie nie
Jednym zdaniem...: Totalnie zawiedziona i zniesmaczona.
Twoja opinia: Wystrój i klimat lokalu ok natomiast jakość potraw beznadziejna, zero smaku i przyprawienia(polędwica, pstrąg) bulion z blinem gorzej niż pomyje, schab double big twardy i w dodatku zimny. Po 50 min. oczekiwania dotarły pierwsze dania główne , następnie częściowo dotarły dodatki, a prawie po zjedzeniu surówki , które na tamten moment były już zbędne. Jedynie piernik przepyszny!!!

Bart Łódź 24 lutego 2016 16:40
Ogólna ocena restauracji: 2/5
Obsługa: 2/5
Menu: 2/5
Jakość potraw: 1/5
Klimat i wystrój: 3/5
Przystępność cen: 1/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: spotkanie z przyjaciółmi
Czy polecasz ten lokal: Zdecydowanie nie
Jednym zdaniem...: Nic specjalnego, a ceny mocno zawyżone
Przede wszystkim nikt nie poinformował nas, że menu znajduje się na odwrocie kartek na stołach.
Pani kelnerka była bardzo miła, ale na tym koniec plusów.
Przede wszystkim "restauracja" miała góralski wystrój, a w menu hamburgery itp, do tego w tle muzyka latino! Przydałaby się jakakolwiek konsekwentność.
Zamówiłem hamburgera cielęcego i Martini.
Dostaliśmy ciepłe martini (!), po mojej uwadze do pani kelnerki, że jest ciepłe (co jest nie do zaakceptowania), Pani stwierdziła, że "nie mają innego", ale przyniosła nam lód w kostkach.
Zamówiłem hamburgera, podobnie jak dwójka przyjaciół z którymi byłem. Nikt nie zapytał nas o stopień wysmażenia.
Dostałem zimne frytki i hamburgera ze spalonym mięsem. Drugi kolega z niedopieczonym.
Przyjaciółka zamówiła pstrąga, który był niedoprawiony. Po doprawieniu smakował w porządku, ale nic specjalnego.
Straszna drożyzna, nieadekwatna do niskiej jakości serwowanych dań
Zupa kukurydziana - ok, jeżeli ktoś lubi podobne smaki.
Jedynie lemoniada była naprawdę warta swojej ceny.
Zapłaciliśmy więcej niż wskazywał rachunek, mimo to Pani kelnerka nie przyniosła reszty, tylko zabrała całość (a dostałaby większy napiwek, bo była b. miła)
Większość obsługi stoi znudzona, ponieważ restauracja świeci pustkami.
Podsumowując nie polecam!
Stracony czas i pieniądze. Restaurację odwiedziliśmy w grupie 6-osobowej i wszyscy wszyli zniesmaczeni.
W okolicy jest sporo dużo lepszych restauracji, gdzie ceny są odrobinę niższe, a jakość potraw dużo lepsza.
Polecam [-------------] w Białce Tatrzańskiej, w porównaniu do "Schroniska Smaków" - to inna liga.
Nie marnujcie czasu - nie warto.
OdpowiedzUsuń

Krzysztof 26 lutego 2016 11:25
Ogólna ocena restauracji: 1/5
Obsługa: 2/5
Menu: 1/5
Jakość potraw: 1/5
Klimat i wystrój: 3/5
Przystępność cen: 1/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: spotkanie z przyjaciółmi
Czy polecasz ten lokal: Zdecydowanie nie
Jednym zdaniem...: potrzebne kuchenne rewolucje
Twoja opinia: Po godzinie otrzymaliśmy ciepłą kwaśńicę i ledwie ciepły buljon z rozpłyniętym kluchem wewnątrz . Po następnych 30 minutach hamburgery lipa ,frytki zimne jakby czekały na nas od rana. NIGDY WIĘCEJ

emigrantka 3 marca 2016 21:42
Ogólna ocena restauracji: 4/5
Obsługa: 3/5
Menu: 4/5
Jakość potraw: 4/5
Klimat i wystrój: 4/5
Przystępność cen: 4/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: we dwoje
Czy polecasz ten lokal: Raczej tak
Jednym zdaniem...: ladnie, przytulnie w tych okolicach potrzebne
Twoja opinia: Prosze mi wierzyc ze zwiedzilam kawal swiata. Podoba mi sie Pani Magdy restauracja i nie przesadna propozycja dan. Moja piers z kaczki byla smaczna i tak samo danie chwalil moj maz. Milo bylo ze ktos nas zauwayl jak weszlismy do restauracji , podprowadzil do stolika. Dzieki Bogu ze nie ma tej przekreconej niby folkowej muzyki. Jestem rodowita goralka, nie wiem dlaczego to jest tak popularne prawie w kazdej restauracji a raczej karczmie. Chetnie polece restauracje Pani Magdy, tylko mam prosbe: pani Magdo oprocz kuchennych rewolucji prosze zrobic program o podejsci do klientow wkazdej restauracji. To co sie dzieje na Podhalu w kazdej naprawde kazdej restauracji w ktorej bylam to kompletne ignorownie klienta. Wstyd i zazenowanie. Dlaczego tak sie dzieje. Nie dostaja napiwkow, nie zalezy obsludze na klientach . Wlasciciele, kierownicy powinni wpajac, przypomnac, karac, nagradzac za mila obsluge klienta. Ja zawsze daje dobry napiwek, ale wydaje mi sie , ze obsludze wcale na tym nie zalezy. Moze za dobrze im placicie i podejscie jest "czy sie stoi czy sie lezy"? Powodzenia

Anonimowy 4 lipca 2016 22:32
POLECAM wszystkim smakoszom dobrej kuchni! Przystawki smakują rewelacyjnie zwłaszcza amerykański burger z wołowiną mmm... :-) Deser bezowy niebo w gębie. Lemoniada truskawkowo - arbuzowa przepyszna ;) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Potrawy podane w bardzo ciekawy sposób. Byłam pierwszy raz i z pewnością nie ostatni! :)
KIELCE pozdrawiają

MG 16 lutego 2017 09:17
Ogólna ocena restauracji: 5/5
Obsługa: 5/5
Menu: 5/5
Jakość potraw: 4/5
Klimat i wystrój: 4/5
Przystępność cen: 5/5
To była: moja pierwsza wizyta
Charakter wizyty: we dwoje
Czy polecasz ten lokal: Zdecydowanie tak
Jednym zdaniem...: Doskonała Restauracja z sympatyczną obsługą
Po przeczytaniu kilku opinii na temat Schroniska Smaków nie miałem ochoty tam się zatrzymywać. Według tych opinii było "drogo, mało, przypalone, gumowate" czyli wszystko to co może zniechęcić do wizyty w restauracji. Mimo to wszedłem tam zmuszony przez Żonę:-). Miłe zaskoczenie. Świetna obsługa, przyzwoity wybór, smacznie a porcje wystarczająco duże. Co do cen, może nie jest to najtańsza restauracja, ale też bez przesady, w Zakopanym i okolicach zapewne znajdziemy wiele innych o cenach zbliżonych lub wyższych.
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem